Kitty ears


Merhaba sevgili takipçilerim ve okurlarım! Bu hafta benim için dopdolu ve yorucu geçti ama bir o kadar da güzeldi. Halihazırda var olan yoğunluğum bir tarafta dursun, yepyeni bir gelişmeyle bir araştırma projesinin içinde buldum kendimi! Yılın son ayı çok yoğun geçecek gibi ve tabii ki yeni yıl da :) Bana bol şans dileyin, olur mu?

Hello my dear followers and readers! This week has been a busy and tiring (though a lovely) one for me. Besides my busy schedule, I suddenly found myself in a research project although I had promised myself not to involve in academic research for some time afterI completed my MA studies. Life's like this! So the last month of 2013 seems to be rushing and of course, so does the new year :) Wish me good luck, will you?


Havalar epeyce soğudu. İzmir'de bol bol yağmur, Türkiye'nin birçok yerinde kar yağışı başladı. Yağmur dolayısıyla dış mekan çekimi yapmak için fırsat kollamaya başladım. İşte bu günlerden birinde (ki kendisi cumartesidir) eşimle birlikte hemen hazırlanıp dışarıda bulduk kendimizi :) Neyse ki, güneş geç de olsa yüzünü gösterdi! Saç rengim aslında kumral kahve olmasına rağmen, akşam güneşi yansımalarıyla kızıl gibi görünüyor. Bu rengi de sevdim; yaşasın ışık oyunları :)

The weather has been chilly lately. Lots of rain in İzmir and already some snow in Turkey. I started to look forward to pleasant weather and when I found one (which was fortunately saturday), my husband and I found ourselves outside shooting :) Even though my hair is light brown, it looks as if it were red-brown. I enjoy the shades of the sun :)

Bu kombinimin baş rol oyuncusu, çok belirgin olmasa da, kedi kulakları formundaki tacım! Günlük hayatta yaşımı oldukça küçük göstereceğinden dolayı kullanmayı düşünmesem de, özel günlerde kullanmak için ideal. Kombinimdeki diğer parçalara ait bilgiler ise aşağıda; bakmadan geçmeyin ;)

The star of this outfit is my hairband in the form of a cat's ears! I don't consider using it casually since it'll make me look younger but I'll keep it in mind for special occasions. The details of other items in my outfit are above; don't miss them ;)


 Kaban/Coat: Mango
Etek/Skirt: Koton
Kazak/Sweater: Milla by Trendyol
Çoraplar/Tights: Penti
Çizme/Boots: Derimod
Çanta/Bag: Kuzen
Taç/Hairband: Oysho
Atkı/Scarf: Kayınvalidemden :) (thanks to my mother-in-law)Anlık paylaşımlarım için beni Instagram'dan (burada), Twitter'dan (burada) ve Facebook'tan (burada) takip edebilirsiniz!

You can follow me on Instagram (here), Twitter (here) and Facebook (here) for my instant shares!

Comments

 1. Çoraplar çok şeker canımm =)

  ReplyDelete
 2. Kombinini çok beğendim. cantanin rengine bayıldım :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Çok teşekkür ederim, çantamı ben de severek kullanıyorum :) Sevgiler

   Delete

Post a Comment

Popular posts from this blog

The HAPPY NEW post of the YEAR

Yaptım-yedim: M&M Cookies / Bonibonlu Amerikan Kurabiyesi

Sweet like cotton candy