Happy Valentine's Day!


Merhaba sevgili blogseverler! En son paylaştığım çiçekli-böcekli, ilkbahar havasında ve çilekli dondurma tadındaki postumdan sonra, bu posttaki soğuk hava esintileri sizde şok etkisi yaratabilir, dikkat :) Bu fotoğraflar geçen hafta, soğuk bir kış günü Çeşme gezmesinde çekildi. Kombinimi hazırlarken aklımda Sevgililer Günü teması vardı ve işte bugün sizinle paylaşmaya hazırım! Umarım seversiniz :)

Hi dear my bloglovers! After my previous post covered with warm fresh spring air, full of flowers and bugs, the cold weather in this post may create a shocking effecct on you; caution :) These photos were actually taken on a chilly winter day in Çeşme where we spent one day during our holiday last week. Keeping the Valentine's Day in mind, I opted for the items reminding the special day. Hope you like them :)


 Kazak/Jumper: Milla by Trendyol
Gömlek/Shirt: T-box
Mont/Coat: Rodi
Skinny jeans: Mavi
Botlar/Boots: Fox Shoes
Çanta/Bag: Kuzen (Karşıyaka)
Kulaklık/Earmuffs: Şirince'den/from Şirince
Eldivenler/Gloves: Mudo
Saat/Watch: Q&Q

Sevgililer Gününüz kutlu olsun! Sevdiceğiniz, aileniz, dostlarınız, bir çiçek, bir hayvan, bir mekan, bir hobi... Sevecek bir şey mutlaka vardır hayatta; değerini bilin :) (sevgili Refika Birgül'den esinlendiğim doğrudur:) )

Happy Valentine's Day! Enjoy the love in the air :) 

Puhusever

Comments

Popular posts from this blog

The HAPPY NEW post of the YEAR

Yaptım-yedim: M&M Cookies / Bonibonlu Amerikan Kurabiyesi

Sweet like cotton candy