Yine, yeni, yeniden...

Merhaba!

Ben "Puhusever", hatırladınız mı? :) Bloguma uğrayalı ve post yayınlayalı neredeyse bir yıl olmuş, dile kolay! Blog dünyasına adım attığımda amacım bu işi yarıda bırakmak değildi elbette... Ancak geçen yıl haziran ayından bu yana hayatımda meydana gelen gelişmeler ve değişimlerle birlikte ara vermek durumunda kaldım diyelim. 

Yaşadığım gelişmelerin en büyük ama aynı zamanda en küçük sorumlusu: Minik puhu! Evet evet, doğru bildiniz! Anne oldum!!! Artık attığım her adımda düşündüğüm bir minnoş var hayatımda... Şimdi uzun uzun annelik nasıl bir duygu, bana neler getirdi, benden neler götürdü şeklinde bir yazı yazmayacağım (o da başka bir postun konusu olsun). Sadece artık buralarda olduğumu hatırlatmak istedim :) ve karşınızda Minik puhu!


Minik puhunun gelişiyle birlikte blogumda da birtakım düzenlemeler yapmaya karar verdim... Her ne kadar blogumun adı "Puhu into fashion" olsa da, paylaşımlarımı biraz daha genişletecek ve modanın yanı sıra, annelik ve bebeklerle ilgili konulara, mutfaktaki deneyimlerime ve tariflere de yer vereceğim. Kısacası, hayatımda neler oluyorsa, buraya da onları yansıtmaya çalışacağım :) 

Yeni bir postta görüşene kadar, paylaşımlarımı Instagram'da @puhusever hesabımda ve #minikpuhu hashtag'inde bulabilirsiniz!


Hello to every one of you!

I'm finally back after a very long break but I promise I will never keep it so long again :) There is someone to blame for this break: A sweet little baby!!! Yes! I gave birth to this lovely girl three months ago and that is why, I will widen the perspective of my blog with a variety of topics from now on: from fashion to motherhood, kitchen and baking plus recipes worth trying. You can discover my experiences in my new life as a novice mother :)

Please, keep in touch! Follow @puhusever and the hashtag #minikpuhu on Instagram!
Sevgiyle kalın, takipte kalın :)Comments

 1. Wow, so good to see that you are back on the blog! I have been wondering where you went :)
  I love that you are going to change the direction of your blog a little, because actually, I also gave birth to a little girl on April 17 :) I cant wait for your next posts and I really hope to stay in touch so that we can chat baout baby girls things haha :)
  xx
  Larissa
  http://cenestquedelachance.blogspot.de/

  ReplyDelete

Post a Comment

Popular posts from this blog

The HAPPY NEW post of the YEAR

Yaptım-yedim: M&M Cookies / Bonibonlu Amerikan Kurabiyesi

Sweet like cotton candy